Elkom Trade S.A.

Pojemniki magazynowe z drutu - ET- BOX’y, nadstawki, rollkontenery, stojaki, stelaże

Elkom Trade S.A.
wersja en

Regały i półki

Oferujemy rozwiązania do różnego rodzaju przechowalni i składów. W naszym asortymencie posiadamy regały magazynowe: paletowe, rzędowe – wysokiego składowania oraz modele półkowe w wariancie standardowym i zaczepowym. Wszystkie ich typy dostępne są w różnych wymiarach dostosowanych do potrzeb Klienta. 

Jako rzetelny producent regałów magazynowych wykonujemy konstrukcje wg norm bezpieczeństwa i z atestowanych materiałów. Egzemplarze przeznaczone do wysokiego składowania możemy wypełnić pólkami siatkowymi, które nie blokują cyrkulacji powietrza, dostępu światła oraz przepływu wody między poziomami w przypadku pożaru. Proponujemy półki z dwoma, trzema bądź czterema wzmocnieniami, co ma bezpośrednie przełożenie na stopień wytrzymałości na obciążenia. Nośność konstrukcji naszych produktów do wysokiego składowania sięga 1500 kg na jedno miejsce paletowe. 

regały wysokiego składowania

Standardowe modele półkowe posiadają wypełnienie z płyty wiórowej lub metalu. Półki w zależności od wariantu wytrzymują obciążenie od 70 do 250 kg na jeden poziom. 

We wszystkich rodzajach regałów magazynowych proponujemy różne rozwiązania w zakresie rozstawu półek. Jesteśmy także otwarci na wykonanie niestandardowych wymiarów. Jako producent staramy się w pełni dostosować nasze wyroby do potrzeb Klientów.

półka siatkowa